Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 – Elizabeth O’Roark - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 – Elizabeth O’Roark

Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 - Elizabeth O'Roark - ebook + audiobook
BESTSELLER

Opis

„Diabeł z Hollywood” to romans, w którym pewien szef z piekła rodem spotyka asystentkę obdarzoną wyjątkowo ciętym językiem. Co z tego wyniknie? Płomienny romans czy katastrofa?

Czasem w życiu nadchodzi taki moment, że trzeba schować dumę do kieszeni i zdobyć się na coś, czego w innej sytuacji nigdy by się nie zrobiło. Tali przekonała się, jakie to uczucie, kiedy przekroczyła próg apartamentu słynnego hollywoodzkiego chirurga plastycznego. Hayes Flynn może i jest chodzącą reklamą urody i wigoru, ale chyba w zamian za oszałamiający wygląd oddał cały swój zapas wrażliwości i empatii, jeśli w ogóle kiedyś go posiadał. Gdyby nie fakt, że Tali rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy, z pewnością uciekłaby w popłochu. Praca z takim nadętym bufonem to przecież prawdziwe piekło!

W tym wypadku jednak trafił swój na swego. Tali nie zamierza w milczeniu znosić dziwnego zachowania szefa i wprost mówi, co myśli o jego szaleńczym pracoholizmie połączonym z zamiłowaniem do imprezowego stylu życia. Szybko okazuje się, że diabelski kostium to tylko kamuflaż, a doktor Flynn ma także drugą twarz. Kto wie, czy to właśnie ten drugi, bardziej ludzki Hayes nie okaże się dużo większym zagrożeniem dla Tali. A w zasadzie dla jej spokoju i serca…

„Diabeł z Hollywood” jest powieścią, która spodoba się wszystkim wielbicielom klasycznych romansów biurowych oraz motywu enemies to lovers. Nie brak tu także wątków obyczajowych, humoru i zwrotów akcji. Elektryzujące Los Angeles, świat gwiazd i wielkiej kariery, a w nim dwoje ludzi, których pozornie dzieli wszystko. Czy to nie brzmi jak romans idealny?

Elizabeth O’Roark opublikowała swoją pierwszą powieść w 2013 roku, po latach pisania publikacji medycznych. Ukończyła studia licencjackie z dziennikarstwa i sztuki na Uniwersytecie Teksańskim oraz zdobyła tytuł magistra psychologii poradnictwa na Uniwersytecie Notre Dame. Mieszka w Waszyngtonie z trójką dzieci. „Diabeł z Hollywood” jest jej dziewiątą książką.

Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 pdf freedisc
Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 pdf docer
Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 docer
Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 freedisc
Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 pobierz pdf
Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 pdf pobierz
Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 za darmo
Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 pobierz za darmo
Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 ebook za darmo
Diabeł z Hollywood. Nie taki diabeł straszny. Tom 1 pdf za darmo