Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Forbidden Desire – Agnieszka Brückner - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Forbidden Desire – Agnieszka Brückner

Forbidden Desire - Agnieszka Brückner - ebook + audiobook
BESTSELLER

Opis

Książka autorki serii „Rodzina Santo” i „Zemsta Castillo”!
Zakazany romans z różnicą wieku i motywem hate-love!

Gdy Grigorij Ivanow wpada w kłopoty, postanawia zapewnić młodszej siostrze bezpieczeństwo. Tym sposobem osiemnastoletnia Ellie staje się żoną jednego z najbardziej rozchwytywanych kawalerów w mieście – Artura Williamsa.

Artur wcale nie chciał się żenić. A już na pewno nie z przymusu i w dodatku z młodszą od siebie o trzynaście lat nastolatką. Nie dość, że musi poślubić obcą dziewczynę, to jeszcze będzie odpowiedzialny za jej bezpieczeństwo. Do tego wszystkiego dochodzi zasada: żadnego kontaktu fizycznego. Z tym jednak mężczyzna nie będzie miał problemu – w końcu jego przyszła żona jest dla niego zdecydowanie za młoda.

Chcąc nie chcąc, para zaczyna spędzać razem coraz więcej czasu. Zazwyczaj wspólne chwile mijają im na kłótniach, jednak Artur szybko zdaje sobie sprawę z tego, że Ellie to nie dziecko, tylko atrakcyjna młoda kobieta.
Kobieta, której ze względu na różnicę wieku nie powinien pragnąć.
Ale czy na pewno?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Opis pochodzi od Wydawcy.

Forbidden Desire pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Forbidden Desire pdf freedisc
Forbidden Desire pdf docer
Forbidden Desire docer
Forbidden Desire freedisc
Forbidden Desire pobierz pdf
Forbidden Desire pdf pobierz
Forbidden Desire za darmo
Forbidden Desire pobierz za darmo
Forbidden Desire ebook za darmo
Forbidden Desire pdf za darmo