Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Narzeczony na miesiąc – G. Whitney - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Narzeczony na miesiąc – G. Whitney

Narzeczony na miesiąc - Whitney G. - ebook + audiobook
BESTSELLER

Opis

Ten kontrakt zmieni jej dotychczasowe życie

Emily od dwóch lat pracuje jako osobista asystentka najprawdziwszego Wilka z Wall Street – Nicholasa Wolfa. Problem w tym, że nienawidzi tej pracy, a jeszcze bardziej samego szefa – aroganckiego, apodyktycznego gbura, który osiem razy został wybrany Kawalerem Roku Nowego Jorku („Właściwie to dziesięć razy, ale kto by tam liczył!”). Niestety kontrakt kobiety obejmuje jeszcze dwa lata, a pan Wolf robi wszystko, aby uniemożliwić jej odejście.

Nicholas ma poważny problem. Planowana od wielu miesięcy wielka transakcja może przejść mu koło nosa. Kontrahent jest bowiem osobą ceniącą ponad wszystko wartości rodzinne, przez co nie potrafi zaufać komuś takiemu jak Wolf – zatwardziałemu samotnikowi poświęcającemu się wyłącznie pracy. Emily, skuszona obietnicą absurdalnie wysokiego wynagrodzenia oraz zgodą na odejście ze znienawidzonej pracy, godzi się na szalony układ. Decyduje się przez trzydzieści dni udawać narzeczoną szefa. Jednak już pierwszy dzień przynosi ze sobą wyzwania, jakich kobieta zupełnie się nie spodziewała. Czy uda jej się przetrwać cały miesiąc u boku Nicholasa i nie ulec w tym czasie jego urokowi?

Narzeczony na miesiąc pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Narzeczony na miesiąc pdf freedisc
Narzeczony na miesiąc pdf docer
Narzeczony na miesiąc docer
Narzeczony na miesiąc freedisc
Narzeczony na miesiąc pobierz pdf
Narzeczony na miesiąc pdf pobierz
Narzeczony na miesiąc za darmo
Narzeczony na miesiąc pobierz za darmo
Narzeczony na miesiąc ebook za darmo
Narzeczony na miesiąc pdf za darmo