Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Nie mów nikomu – Karolina Wójciak - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Nie mów nikomu – Karolina Wójciak

Nie mów nikomu - Karolina Wójciak - ebook + audiobook + książka
BESTSELLER

Opis

Mroczna przeszłość niszczy każdego, kto próbuje ją zrozumieć…

ROK 2022: Po śmierci teścia Margo postanawia towarzyszyć mężowi w powrocie do rodzinnego domu. Nigdy tam nie była, nigdy nie poznała tego mężczyzny. Do tej pory nie zaprzątało to jej głowy, ale po dotarciu na miejsce, po zobaczeniu domu, warunków, w jakich egzystował teść, w jej myślach pojawiło się pytanie: dlaczego mąż ukrywał przed nią prawdę? Co takiego wydarzyło się w tym domu, że jej ukochany po przekroczeniu progu zmienił się w kogoś zupełnie innego? Marcin wychodzi z więzienia po 25-letniej odsiadce. Naprawi swoje błędy czy też potwierdzi teorię, że człowiek raz skazany nie potrafi już żyć zgodnie z prawem?

ROK 1997: Zbyszek jest policjantem, ma fantastyczną żonę i idealne życie. Dokładnie takie, jakiego mogą pozazdrościć mu inni. Pracuje w niewielkim miasteczku, w którym przestępczość nie istnieje. Każdy każdego zna, ale czy wystarczająco, żeby uniknąć tragedii?

Nie mów nikomu pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Nie mów nikomu pdf freedisc
Nie mów nikomu pdf docer
Nie mów nikomu docer
Nie mów nikomu freedisc
Nie mów nikomu pobierz pdf
Nie mów nikomu pdf pobierz
Nie mów nikomu za darmo
Nie mów nikomu pobierz za darmo
Nie mów nikomu ebook za darmo
Nie mów nikomu pdf za darmo