Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Nieznajomy z samolotu – T.L. Swan - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Nieznajomy z samolotu – T.L. Swan

Nieznajomy z samolotu - T.L. Swan - ebook + audiobook
BESTSELLER

Opis

Podróż powrotna Emily Foster ze ślubu koleżanki zaczęła się gorzej niż źle. Kiedy kobieta czeka na odprawę, jakiś pijany facet próbuje zniszczyć jej bagaż. Na szczęście obsługa lotniska jako rekompensatę proponuje dziewczynie lot w pierwszej klasie.
Emily myśli, że w końcu będzie mogła odpocząć. Niestety dostaje miejsce obok mężczyzny, który wygląda rewelacyjnie i wprawia ją tym w zakłopotanie. Bo cóż, Emily nie czuje się na tyle atrakcyjna, żeby siedzieć przy takim ciachu.
Tymczasem okazuje się, że seksowny nieznajomy jest nią zainteresowany i wspólna podróż zamienia się w jeden wielki flirt. Do tego z powodu złej pogody pasażerowie muszą spędzić jeden dzień w Bostonie, zanim znowu wyruszą do Nowego Jorku.
Tej nocy Emily nigdy nie zapomni.
Mija dwanaście miesięcy. Dwanaście miesięcy bez kontaktu z nieznajomym z samolotu. Emily sądzi, że tamte chwile będą tylko wspomnieniem. Jednak kiedy zaczyna nową pracę i poznaje swojego szefa, już wie, że się myliła.
Opis pochodzi od Wydawcy.

Nieznajomy z samolotu pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Nieznajomy z samolotu pdf freedisc
Nieznajomy z samolotu pdf docer
Nieznajomy z samolotu docer
Nieznajomy z samolotu freedisc
Nieznajomy z samolotu pobierz pdf
Nieznajomy z samolotu pdf pobierz
Nieznajomy z samolotu za darmo
Nieznajomy z samolotu pobierz za darmo
Nieznajomy z samolotu ebook za darmo
Nieznajomy z samolotu pdf za darmo