Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Nigdy, nigdy, nigdy – Linn Strømsborg - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Nigdy, nigdy, nigdy – Linn Strømsborg

Nigdy, nigdy, nigdy - Linn Strømsborg - ebook + audiobook
BESTSELLER

Opis

„Mam trzydzieści pięć lat. Nie chcę mieć dzieci”.

Bohaterka powieści Linn Strømsborg nigdy nie chciała być matką. Z Philipem są w związku od ośmiu lat, ale od początku mieli jasność, że nie będą powiększać rodziny. Aż do teraz. Bo może Philip mimo wszystko chce być tatą?
Jej dwie najlepsze przyjaciółki spodziewają się pierwszych dzieci. Matka nieustannie dopomina się wnuków. Wszędzie czają się świeżo upieczeni rodzice z ich porodami, „maluszkami” i ciągłym brakiem czasu. A ona trwa przy swojej decyzji i powtarza, że nie zrobi tego nigdy.

Nigdy, nigdy, nigdy” jest powieścią o tym, dlaczego decydujemy się mieć lub nie mieć dzieci. To opowieść o wyborze innego życia niż to, którego się od nas oczekuje, i o jednoczesnym pragnieniu normalności. Na własnych zasadach.

Strømsborg za pośrednictwem relacji narratorki z matką, dziadkami czy partnerem – bada rolę macierzyństwa. Przygląda się też wnikliwie samym tym relacjom. Nostalgicznie pisze o dorastaniu i tym, jak zmieniają się przyjaźnie, gdy na świat przychodzi dziecko.
 

Nigdy, nigdy, nigdy pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Nigdy, nigdy, nigdy pdf freedisc
Nigdy, nigdy, nigdy pdf docer
Nigdy, nigdy, nigdy docer
Nigdy, nigdy, nigdy freedisc
Nigdy, nigdy, nigdy pobierz pdf
Nigdy, nigdy, nigdy pdf pobierz
Nigdy, nigdy, nigdy za darmo
Nigdy, nigdy, nigdy pobierz za darmo
Nigdy, nigdy, nigdy ebook za darmo
Nigdy, nigdy, nigdy pdf za darmo