Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Odmawiam myślenia – Lotta Elstad - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Odmawiam myślenia – Lotta Elstad

Odmawiam myślenia - Lotta Elstad - ebook + audiobook
BESTSELLER

Opis

Hedda jest młodą freelancerką, która przemierza Europę po niefortunnej próbie ucieczki od samej siebie. W trakcie tej podróży – na promie, w pociągu, pomiędzy przesiadkami autobusowymi, podczas noclegu w tanim hostelu – Hedda opowiada o swoich marzeniach i życiu. Nasza bohaterka zmaga się też z problemem niechcianej ciąży… Przed planowanym zabiegiem, zgodnie ze standardową procedurą administracyjną, powinna odczekać kilka dni, by upewnić się, czy/że jej decyzja jest ostateczna. Innymi słowy Hedda zostanie zmuszona przez lekarza do przemyślenia tego, czego naprawdę chce w życiu. Czy rzeczywiście jest w stanie odmówić myślenia?

Lotta Elstad twierdzi, że napisała tę powieść pod wpływem zaostrzenia przepisów aborcyjnych i opresji, jakiej doświadczają w związku z tym kobiety w Polsce.


Mocny cios! Ocena 6/6!

„Stavanger Aftenblad”

Lotta Elstad napisała feministyczną książkę, której bohaterka nie jest słabą ofiarą systemu. Hedda to uparta, zadziorna, fantastyczna postać.

„Aftenposten”

Odmawiam myślenia pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Odmawiam myślenia pdf freedisc
Odmawiam myślenia pdf docer
Odmawiam myślenia docer
Odmawiam myślenia freedisc
Odmawiam myślenia pobierz pdf
Odmawiam myślenia pdf pobierz
Odmawiam myślenia za darmo
Odmawiam myślenia pobierz za darmo
Odmawiam myślenia ebook za darmo
Odmawiam myślenia pdf za darmo