Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Pan Drake – Lena M. Bielska - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Pan Drake – Lena M. Bielska

Pan Drake - Lena M. Bielska - ebook + audiobook
BESTSELLER

Opis

Garnitur Dextera skrywa nie tylko tatuaże…

Osiemnastoletnia Holly Hudson spędza ostatnie wakacje przed rozpoczęciem studiów na imprezowaniu z przyjaciółką. Jednak nie tylko to zaprząta jej głowę.

Dziewczyna fantazjuje o dużo starszym od siebie sąsiedzie – panu Drake’u, trzydziestosześcioletnim koledze z pracy jej ojca. Nie ma pojęcia, że ta mała i niekoniecznie zdrowa obsesja wcale nie stanowi dla mężczyzny tajemnicy.

Dexter za dnia jest doradcą do spraw cyberbezpieczeństwa, a poza godzinami pracy zajmuje się hakerstwem i snuciem coraz to gorętszych fantazji o Holly. Bez problemu włamuje się do komputera młodej sąsiadki i śledzi każdy jej krok. Doskonale wie, że nie jest dziewczynie obojętny.

Wkrótce Holly i Dexter zaczną zakazaną grę w kotka i myszkę, która szybko przestanie być niewinna.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Opis pochodzi od wydawcy.

Pan Drake pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Pan Drake pdf freedisc
Pan Drake pdf docer
Pan Drake docer
Pan Drake freedisc
Pan Drake pobierz pdf
Pan Drake pdf pobierz
Pan Drake za darmo
Pan Drake pobierz za darmo
Pan Drake ebook za darmo
Pan Drake pdf za darmo