Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Pan Masters – T.L. Swan - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Pan Masters – T.L. Swan

Pan Masters - T.L. Swan - ebook + audiobook
BESTSELLER

Opis

Nowa seria niesamowitej T.L. Swan, autorki „Braci Miles”!

Julian Masters jest wpływowym i zamożnym mężczyzną, który szuka niani do opieki nad swoimi dziećmi. Brielle Johnston jest… kłamczuchą, która, aby otrzymać pracę, napisała w CV, że jest doświadczoną opiekunką. Tylko że myślała, że zostanie zatrudniona u pani, a nie u bardzo seksownego i dużo starszego od niej pana. 

Kłamstwo Brielle szybko wychodzi na jaw, kiedy dziewczyna musi zmierzyć się z powierzonymi jej obowiązkami związanymi z opieką nad niesfornymi dziećmi. Jakby tego było mało, każdy kolejny dzień w pracy to katastrofa. Brielle przyłapuje szefa na robieniu czegoś bardzo prywatnego. Drugiego dnia on widzi ją w jego łazience w bardzo skąpej piżamie. Następne dni nie są dużo lepsze.

Jednak najgorsze jest to, że każde spojrzenie pana Mastersa budzi w Brielle uczucie, którego zdecydowanie nie powinna żywić do pracodawcy: czystą żądzę. 

Opis pochodzi od wydawcy.

Pan Masters pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Pan Masters pdf freedisc
Pan Masters pdf docer
Pan Masters docer
Pan Masters freedisc
Pan Masters pobierz pdf
Pan Masters pdf pobierz
Pan Masters za darmo
Pan Masters pobierz za darmo
Pan Masters ebook za darmo
Pan Masters pdf za darmo