Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Possessed – Agata Polte - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Possessed – Agata Polte

Possessed - Agata Polte - ebook + audiobook
BESTSELLER

Opis

Autorka serii „Żelazne serca” i „Oblicza mroku”!
Zawładnęła nim w chwili, kiedy na niego spojrzała.
Amber Harris po sześciu latach wróciła do San Diego – miasta, z którym wiązały się jej najlepsze i najgorsze wspomnienia. Miała nadzieję, że znajdzie normalną pracę, ponownie się zaaklimatyzuje i uniknie kłopotów, które utrudniłyby nowy start.
Gdy pewnego wieczoru przyjaciółka poprosiła, by Amber zastąpiła ją w pracy w ekskluzywnym klubie Possessed, dziewczyna nie zdawała sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje pociągnie za sobą jej zgoda. Nie spodziewała się, że w tajemniczym lokalu spotka pewnego mężczyznę, który wciągnie ją w swoją grę.
Amber nie znała jego imienia. Nie wiedziała, jak wygląda ani czym się zajmuje, mimo to nie zdołała oprzeć się przyciąganiu nieustannie pchającemu ją w jego kierunku.
Wkrótce Amber zapragnie odkryć, kim jest nieznajomy, nawet jeśli w głębi duszy przeczuwa, że prawda jej się nie spodoba.                                                                                                                                                                                                                                               Opis pochodzi od wydawcy.

Possessed pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Possessed pdf freedisc
Possessed pdf docer
Possessed docer
Possessed freedisc
Possessed pobierz pdf
Possessed pdf pobierz
Possessed za darmo
Possessed pobierz za darmo
Possessed ebook za darmo
Possessed pdf za darmo