Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Telefon od Mikołaja – Magdalena Witkiewicz - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Telefon od Mikołaja – Magdalena Witkiewicz

Telefon od Mikołaja - Magdalena Witkiewicz - ebook + audiobook + książka
BESTSELLER

Opis

Urocza świąteczna opowieść, w której rozmowy są kontrolowane przez tabun ekscentrycznych staruszków!

Wincentyna czeka na wiadomość od Mikołaja. Ukochany wiele lat temu powiedział, że zadzwoni, a on zawsze dotrzymywał słowa. Staruszka nie wie jeszcze, że kiedy w słuchawce telefonu w domu opieki Happy End usłyszy głos Poli, zagubionej nastolatki, zupełnie zmieni się jej życie.

Dorota, nauczycielka jeszcze do niedawna zakochana w swojej pracy i w mężu, przeżywa kryzys. Zawodowy oraz osobisty. W czasie pomiędzy wigilijnym barszczem a karpiem wyrusza z domu ku przygodzie. Czy spotkany przyjaciel z dawnych lat okaże się tym, o kim marzyła?

Maciej chce być dla swoich córek perfekcyjnym ojcem, a czasem nawet matką, bo jego żona prócz siebie nie dostrzega nikogo. Czy w przedświątecznym zamieszaniu uda mu się odkryć, że aby dbać o innych, musi najpierw zrobić coś miłego dla siebie?

W wigilijny wieczór przez zupełny przypadek spotykają się wszyscy w domu pełnym ciepła i miłości. W domu, gdzie marzenia się spełniają, wiek przestaje mieć znaczenie, a pod choinką wszyscy znajdują wyśnione prezenty.

Pamiętajcie, Mikołaj nie patrzy na metryki! Ważne jest tylko to, byście byli grzeczni i mieli piękne marzenia, a wtedy może któregoś dnia też odbierzecie telefon, który was odmieni…

Telefon od Mikołaja pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Telefon od Mikołaja pdf freedisc
Telefon od Mikołaja pdf docer
Telefon od Mikołaja docer
Telefon od Mikołaja freedisc
Telefon od Mikołaja pobierz pdf
Telefon od Mikołaja pdf pobierz
Telefon od Mikołaja za darmo
Telefon od Mikołaja pobierz za darmo
Telefon od Mikołaja ebook za darmo
Telefon od Mikołaja pdf za darmo