Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Throne – Sylwia Zandler - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Throne – Sylwia Zandler

Throne - Sylwia Zandler - ebook + audiobook
BESTSELLER

Opis

Trzeci tom bestsellerowej serii „Royal Trilogy”!
Królewskie życie Vivian jest zdecydowanie dalekie od ideału. Dziewczyna trafia do zupełnie obcego świata pełnego intryg i złych intencji. Na dworze pojawiają się ludzie, którzy wywołują w innych strach, a młoda kobieta musi się w tym wszystkim odnaleźć.
Jakby tego było mało, chłopak Madison wyraźnie ją podrywa, czym wzbudza u Luke’a wściekłość i zazdrość. W wyniku nieporozumienia to Vivian zostaje obarczona winą za poczynania podrywacza.
Wszystkie te zdarzenia powodują, że związek Vivian i Luke’a wisi na włosku. Czy będą oni na tyle silni, żeby to przetrwać? Czy w ich przypadku jest w ogóle możliwe: „I żyli długo i szczęśliwie”?                                                                                                                                                                                                                                                                  Opis pochodzi od wydawcy.

Throne pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Throne pdf freedisc
Throne pdf docer
Throne docer
Throne freedisc
Throne pobierz pdf
Throne pdf pobierz
Throne za darmo
Throne pobierz za darmo
Throne ebook za darmo
Throne pdf za darmo