Warning: Array to string conversion in /home/platne/serwer176867/public_html/autoinstalator/shewanella.org/wordpress11524/wp-includes/class-wp-widget.php on line 691
Tylko złudzenie – Joanna Chwistek - eBook PDF [FREEDISC | DOCER | DOCI]
Skip to content

Tylko złudzenie – Joanna Chwistek

Tylko złudzenie - Joanna Chwistek - ebook
BESTSELLER

Opis

Drugi tom emocjonalnej serii „Niezłomne”.
Małżeństwo Alexis Davies i Wiktora Mrozowa miało połączyć dwie potężne rodziny mafijne. I mimo że związek był aranżowany, a kobieta nie dostała wyboru odnośnie do przyszłego męża, Alexis zaczęła darzyć Wiktora prawdziwym uczuciem. Wydawało się, że odnajdzie szczęście w mafijnym świecie.
Jednak piękna bajka szybko zamieniła się w niewyobrażalny koszmar. Mężczyzna okazał się potworem. Alexis zrozumiała, że jest w pułapce. Kiedy w wyniku wybuchu agresji męża, kobieta straciła kolejne dziecko, wiedziała, że to koniec. Z pomocą ochroniarza Wasila postanowiła upozorować wypadek Mrozowa, a także własną śmierć.
Quinton Clarke, szef rodziny mafijnej, jest przekonany, że dziewczyna wraz z mężem zginęła. Kobieta nigdy nie była mu obojętna, jednak gdy prawda wychodzi na jaw, Alexis musi zapłacić za to, co zrobiła. Być może wszystko, co Quinton myślał na temat Alexis, było tylko złudzeniem?

Opis pochodzi od Wydawcy.

Tylko złudzenie pobierz w formacie PDF, EPUB lub MOBI za DARMO

Wyszukiwane frazy:
Tylko złudzenie pdf freedisc
Tylko złudzenie pdf docer
Tylko złudzenie docer
Tylko złudzenie freedisc
Tylko złudzenie pobierz pdf
Tylko złudzenie pdf pobierz
Tylko złudzenie za darmo
Tylko złudzenie pobierz za darmo
Tylko złudzenie ebook za darmo
Tylko złudzenie pdf za darmo